ВРАЊЕШ ТВРДИ ДЕКА СЕ ДОПИШУВАЛ СО ДУШКО ТОШИЌ! Она за што разговараа ќе ве ШОКИРА!

23 декември, 2020
637641_jk_ls

Не можам да бидам виновен што тој ѝ ги најде нејзините пораки, се допишуваше со мене, не треба да ме клевети, да кажува дека сум ваков, таков, туку да го решитоа  со нејзиното семејство

Гостин во една емисија беше фудбалерот Огњен Врањеш, кој во еден сегмент од емисијата одговараше на прашањата на гледачите, а едно беше особено провокативно, она за неговата поранешна љубовница со која неговата приказна заврши јавно, скандалозно и во војна.

Дали тој повторно би бил со дивата – беше првото прашање.

– Не. Не можам да кажам дека не беше убаво. Сега не ја обвинувам за ништо, затоа што тогаш сакаше да си го спаси г*зот. Не можам да бидам виновен за тоа што тој ѝ ги најде пораките на неа, се допишуваше со мене, таа не треба да ме клевети, да кажува дека сум ваков, таков, туку тоа да го реши со своето семејство – одговори фудбалерот.

– Последните шест месеци сфатив дека не ми се допаѓа. Сега кога девојките ми испраќаат такви слики, јас ги блокирам – рече тој.

ГО ЗАПОЗНА СОПРУГОТ НА ПЕЈАЧКАТА СО КОЈА БЕШЕ ВО ЕМОТИВНА ВРСКА

– Тој не е мој колега. Го сретнав еднаш во Турција – рече Огњен.

Врањеш ја запозна Карлеуша преку социјалните мрежи и од оваа дистанца, кога ќе погледне, смета дека нивната врска можеше да заврши многу поинаку.

– Најлоши се оние социјални мрежи. Јас ја почитувам, но работев повеќе од неа. Поминав низ сè. Малку ме навредува кога ќе се каже дека таа е некој и нешто, а јас не сум никој и ништо. Јас сум некој и нешто, таа е смешна за мене … Еден телефонски повик можеше да стави крај на сето тоа. Таа можеше да каже како се одвиваат работите. После тоа, не бевме во контакт – призна тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris