За нејзе градник не постои…Фотошоп насекаде, а силиконите во преден план!

16 ноември, 2020
карлеуша

И оваа фотографија собра еден куп лајкови, што не треба да ве изненади бидејќи Карлеуша ја следат 2,3 милиони луѓе на Инстаграм.

Откако пред некое време позираше легната на креветот, српската пејачка Јелена Карлеуша (42) сега позираше тркалајќи се на подот.

Фотошопот го направи своето, таа го ‘заборави’ градникот, а бујните силиконски гради и беа во преден план.Нејзините гради ‘на тацна’ станаа веќе секојдневница, а Јелена неодамна зборуваше токму за тоа во емисијата „Ѕвездите на Гранд“.

Ние сме многу ‘на тацна’. Нашата работа е ‘на тацна’. Прво бев ѕвездата Јелена Карлеуша, па се омажив за Душко Тошиќ. Затоа, не можам да се завиткам во ќебе затоа што се омажив. Јас ќе бидам јас и ја работам оваа работа затоа што не готвам, не пеглам, имам жени кои го прават тоа. Мојата работа што ми носи пари е да бидам секс бомба – рече таа за време на дискусијата со пејачката Вики Миљковиќ (45).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi