За се е крив алкохолот: Милјана за малку не заврши на подот поради ударот, Марија се закани и врескаше! (ВИДЕО)

22 октомври, 2020
зад

Многу работи ја одбележаа претходната вечер во „Задруга“. Најпрво, Марија Кулиќ ги сподели парите за партијата, на свој начин, па членовите веднаш притрчаа кон партијата.

Додека учесниците се забавуваа со одлична музика, забавата на Сања Станковиќ ја уништи Фран Пујас, кој рече дека му треба време и дека не е подготвен да започне нова врска.

Таа целосно се скрши, заплака и ја утеши нивната заедничка пријателка, Тара Симов. Цело време беше со неа, обидувајќи се да ја убеди каква е моменталната состојба на Фран.

Исто така, расправиите беа неизбежен дел од оваа партија. На Филип Цар не му се допадна сè, па започна да упаѓа во куќата и меѓу другото, го удри Кристијан Голубовиќ, имаше речиси физичка пресметка меѓу нив. И двајцата се повлекоа, па сите отидоа на своја страна и беше спречен натамошен конфликт.

Само кога сите помислија дека страстите се смирија, Марко Јанјушевиќ Јанјуш скокна кон Владимир Томовиќ, кој го обвини за ваквата постапка на Царот. Целиот имот го кренаа на нозе, па затоа соработниците, заедно со обезбедувањето, ги разделија момчињата.

Во еден момент Јанјуш замавна за да го удри Томовиќ, а дебелиот крај го извлекоа момчето од обезбедувањето кое го прими ударот и Милјана Кулиќ, која од силината на замав падна на земја.

Сепак, среде овие жестоки расправии, некои најдоа начин да ја разубават вечерта.

Имено, Анџело Ранковиќ и Ивана Маринковиќ беа целосно сами во гардеробата, па се почастија сочни бакнежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum