Задник во преден план и ГОЛИ ГРАДИ: Мажите нема да можат да го извадат од глава ова издание на Милица Тодоровиќ (ФОТО)

25 септември, 2020
милица

Откако успеа да ослабе, Милица Тодоровиќ повторно создава хаос кај мажите на социјалните мрежи.

Пејачката ова лето веќе го покажа своето затегнато тело во бикини, а сега отиде чекор подалеку.

За момент се чини како Тодоровиќ да не носи гаќички, но сепак може да се видат во вода, а за оваа фотографија „виновен“ е нејзината пријателка и менаџер за односи со јавноста, која пејачката ја нарече папараци во оваа прилика.

Поради оваа објава, Милица најверојатно добила голем број пораки од припадници на посилниот пол, кои тешко дека не може да реагираат на таквата сцена.