ЗАДРУГАРОТ ЗАВРШИ ВО ШОК СОБА, ОВИЕ СЕ СТРАШНИ СЛИКИ ВО МОМЕНТОТ НА НЕСРЕЌАТА: Тој сè уште е во животна опасност!

22 септември, 2020
задуга наслов

Јовица Путниковиќ доживеа тешка сообраќајна несреќа кога падна од својот мотор, а како што пренесуваат медиумите, тој моментално се наоѓа во шок-собата на интензивна нега.

Јовица веќе имал операција која траела осум часа и бројни скршеници, а неговата сестра за медиумите изјавила дека неговиот живот се уште е во опасност. Курирот дошол до фотографии од местото на страшната несреќа.

На нив се гледа искршен автомобил, како и уништен мотор. Девојката на Јовица излезе од реалното шоу „Задруга“ да го посети.