Жана ги откри сите валкани тајни на „Задруга“, лична нехигиенска тема број еден!

28 октомври, 2020
зад

“Не успеав да ги разгледам сите клипови, едвај чекам да видам како реагирав, како се однесував. Среќенасум со моето учество, ќе си дадам оценка 10”.

Жана посочи дека не е точно дека многу членови на соработка не одржуваат хигиена.

“Јас воопшто не забележав нехигиена, не влегов во темата хигиена на другите луѓе. Бев соочена себеси, немаше толку многу нехигиенски, не мирисаше на смрдеата, секој чуваше хигиена колку што можеше”, изјави поранешнешната учесничка.

Žana i Matora
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort