ЖЕШКАТА КАРЛЕУШA ЈА РАСПАЛИ МАШКАТА ФАНТАЗИЈА: Ултрамини фустанот ги истакна ГОЛЕМИТЕ СИЛИКОНИ (ФОТО)

29 октомври, 2020
karleus-a-ata-images-6

По видеото во кое танцуваше без долна облека во студиото, Јелена Карлеуша се појави на друго снимање од шоуто „Ѕвездите на Гранд“ во нова провокативна комбинација, секако!

Овој пат, фолк sвездата дојде во огнен црвен, ултра-мини фустан кој ја истакна нејзината фигура, а особено нејзините гради.

Длабокото деколте максимално ги истакна големите силиконски гради, а блицовите само блескаа во негова насока!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum