ЖЕШКИ ФОТКИ ОД БАЗЕН НА ЛУНА ЏОГАНИ

13 септември, 2020
luna bazen

Луна и Марко уживаат на летување. Победничката на реалното шоу “Задруга” Луна Џогани замина на одмор со својот вереник Марко Миjковиќ.

Двојката е во Турција од каде сега пристигнуваат првите слики од базен. Објавата каде ја гледаме Луна во сино бикини како излегува од базен заработи илјадници лајкови за само пет минути!

Погледнете зошто!

View this post on Instagram

💙

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on