ЖЕШКИ СЦЕНИ ВО ЗАДРУГА: Сања во градник и танга, додека Кристијан ја масира (ВИДЕО)

15 октомври, 2020
Sanja-Kristijan

Сања Станковиќ неодамна се пресели во имотот во Шимановци, а на самиот влез не сакаше да му подаде рака на Кристијан Голубовиќ, бидејќи тој рече дека е за „хоклика-кижановиќ“.

Сепак, двајцата ја измазнија својата врска, а Сања дури дојде и на масажа со Кристијан во црн градник и танга.

“За да не ме убие Матора … Јас само масирам. Уживаш, нели?”, Ја праша Кристијан Сања.

„Да“, одговори Сања.

„Па, лавици … Само лежиш на стомак и чекаш“, рече Голубовиќ.

Масажата траеше над 15 минути, а Кристијан се обиде да и даде атмосфера на Сања.

“Почекајте да ви се претставам, Кристијан Греј, 50 нијанси на масажа. Вие сте опасна мачка-пичка. Тоа е од мене за денес, дојдете на терапија за еден месец”, рече Голубовиќ.

Погледнете ги жешките сцени од Задруга!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum