Зимска јакна, капа и градник: Како Јелена се подготвува да излезе надвор!

13 ноември, 2020
јк

Температурите паднаа, па пејачката Јелена Карлеуша (42) се облече во слоеви. Таа на социјалните мрежи објави фотографија на која носи зимска јакна и капа, а под тоа има само градник и шорцеви.

За да не и биде ладно на голата Јелена, таа носеше шорцеви со висок струк. Како и обично, таа ја објави фотографијата низ низа филтри и Фотошоп, па повторно изгледа поинаку отколку во живо.

Фотографијата е направена за време на излегувањето на Јелена од луксузната вила во Сењак, елитен дел од Белград каде се сместени голем број амбасади и дипломатски резиденции. Пејачката редовно позира во околината на својот дом.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi