ЗЛАТО, МЕРМЕР И ИКОНИ- Ексклузивни фотографии од домот на Богдана Ражнатовиќ, деталите ќе ве воодушеват! (ФОТО+ВИДЕО)

10 ноември, 2020
Bogdana 01 Alo Vladimir Markovic_1000x0

Погледнете ја луксузната куќа на Родиќ

Убавата снаа на Цеца, Богдана, пред да се омажи за младиот боксер Вељко Ражнатовиќ, живееше во домот на нејзините родители во Тител.

На атрактивната црнка никогаш ништо не ѝ недостасуваше, а судејќи според фотографиите направени во нејзината семејна куќа, таа живееше во вистински луксуз.

Тимот на “Ало!” неодамна го посети семејството Родиќ, а љубезните родители на Богдана не примија и се покажаа како вистински домаќини, што и навистина какви се! Патем, Богдана завршила деловно училиште, насока финансии и сметководство, а нејзините постари сестри се исто така универзитетски образовани. Најстарата Бојана завршила Правен факултет, а Наташа дипломирала менаџмент на медиуми.

Семејната куќа на родителите на Богдана

Пред да го запознае Вељко, Богдана работеше во семеен бизнис, а освен што беше задолжена за финансиите, немаше проблем да превезува и продава кокошки на пазарот.

А снаата на семејството Ражнатовиќ од родителите добила куќа како подарок, која се наоѓа во Тител, а таму таа, Вељко и нивниот син Жељко го поминуваат поголемиот дел од своето време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi