„Знам дека го даваш задникот“ Ша и Тома ЗАВОЈУВАА, ГЕЈ афера ги потресе учесниците на „Задруга“? Во моментот се направи хаос во Белата куќа! (ВИДЕО)

17 октомври, 2020
Screenshot_7_1000x0

Не бираа зборови …

Очигледно, времето на спиење не им значи на членовите на „Задруга“, бидејќи тие го претвораат во жестока расправија. Утрово главни актери беа Томислав Паниќ и Ненад Алексиќ Ша, кои се расправаа, додека целата спална соба слушаше што зборуваат.

„Ма ајде бре, многу добро се сеќавам како се однесуваш“, рече Ша.

– Само праќај ми пораки на мене и мојата жена, јас сум среќен човек, а ти си несреќен! Дојдов да заработам пари овде – рече Тома.

– Ајде бре, имам сигурен извор дела го давај задникот. Дојди и да ми го и*****ш, знам дека сакаш! Дувај како што дуваш по Свилајнац и цртај срца – рече Ша.

Еве како изгледаше и за што друго зборуваа: