БОЛЕДУВА ОД ТЕШКА БОЛЕСТ, ЦЕЦА ОБЈАВИ ПОТРЕСНА ФОТОГРАФИЈА: Сѐ што бара пејачката е само малку поддршка

29 август, 2020
767961_5ec29a67038843dca5aa5c460a0a0a64cecaa12690x480_ls

Цеца се огласи на Инстаграм, нејзиниот пост е шокантен и сите треба да го видат

Во Србија, се почесто е случај младите да страдаат од сериозни болести, честопати неизлечиви, а ако воопшто е можно лекување, за тоа обично се нема доволно финансиски средства.

Србија е сиромашна земја, без голем број лекари, без големи болници и голем вид на помош.

Светлана Цеца Ражнатовиќ, една од најхуманите пејачки од српската естрада, објави слика за Страхиња кој боледува од страшен и редок вид на рак.

Цеца напиша што е потребно и на кој начин Србија може да го спаси Страхиња.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris