Како од бајка: Луксузен хотел кој потсетува на ЗАМОК е идеален за ПАРОВИ што сакаат приватност (ФОТО + ВИДЕО)

30 август, 2020
hotelnaslov-e1598720442818

Неговата архитектура со години ги привлекува туристите

Дали некогаш сте сонувале да бидете сами во прекрасен замок со саканата личност?

Во мноштвото необични хотели, се издвојува еден што навистина потсетува на замок од минати времиња, а тој е дизајниран да прими ограничен број гости, така што од хотелот велат дека никогаш нема да сретнете други гости.

Иако според неговата архитектура никогаш не би се кажало дека датира од релативно неодамнешен период, овој луксузен хотел-замок, сместен во Аделејд, Австралија, бил изграден дури во 1984 година.

Оттогаш, неговиот импресивен изглед и услуга привлекува гости од целиот свет.

Затоа овој имот стана еден од „зафрлените“ симболи на овој австралиски град.

Хармонијата и мирот, во комбинација со врвната уметност е она што го разликува овој необичен хотел.

Направете виртуелна тура низ овој луксузен замок:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris