4 август, 2020

Иако патувањето месециве е особено комплицирано или невозможно заради пандемијата, оваа состојба нема да трае вечно, па веќе е време да започнеме да ги планираме заслужените летни одмори.

Санторини е еден од најубавите грчки острови и претставува една од дестинациите што мора да се посетат. Се наоѓа на југот од Егејското Море, а сегашниот изглед го должи на вулканот што избувна пред повеќе од 3 ипол илјади години.

Затоа веднаш штом работите ќе се вратат во нормала , топло ви препорачуваме да размислите за посета на хотелот Cavo Tagoo на Санторини, кој ќе ве остави без здив.

Подолу ви претставуваме фотографии кои сигурно ќе ве натераат да го земете предвид хотелот Cavo Tagoo за некое ваше следно патување.

View this post on Instagram

🐬

A post shared by Amanda Birca (@amandabrc) on

View this post on Instagram

Santorini stole my heart 💙

A post shared by NIKOL SKORTCHEVA (@nikolskortcheva) on

View this post on Instagram

📸 @_dgtravel_

A post shared by Cavo Tagoo Santorini (@cavotagoosantorini) on

View this post on Instagram

Diamond Villa 💎

A post shared by Cavo Tagoo Santorini (@cavotagoosantorini) on

View this post on Instagram

Tag who you would share with! ✨

A post shared by Cavo Tagoo Santorini (@cavotagoosantorini) on

Остави коментар

Почетна // Travel Story // Во овој прекрасен хотел на Санторини дефинитивно се гледаме!
Горе