Волшебен дочек на Новата година со вртоглаво високи цени: Дубаи повторно во центарот на вниманието!

29 декември, 2020
3_20171220110347

Ако нешто се случува во Дубаи, тогаш веднаш знаете дека тоа воопшто нема да биде ситна работа – од фонтаната, архитектурата, храната и дизајнот па до дочекот на Нова Година.

Доаѓањето на Нова Година автоматски станува грандиозен настан и навистина славенички настроено ако се наоѓате во Дубаи, опкружени со највеличествените прикази на огномети кои се отвораат на небото од секој агол и со масивните забави кои се случуваат во целиот град.

Сепак Ме Дубаи, хотелот кој на себе го носи потписот на Заха Хадин, сака дочекот на оваа Нова Година да го направи волшебен за вас, така што веќе споменатите огномети се ситница за нив.

Суперлативните пакети за Нова Година ќе ве чинат 2.4 милиони долари, а, се разбира, ќе им се допаднат на најбогатите меѓу богатите. Како најскап хотелски пакет во градот, тој вклучува сместување во Апартманот МЕ, Бугати Вејрон Гранд Спорт роадкостер, заедно со часовник од колекцијата „Јакоб и соработниците Бугати Чирон.

Потрошените милиони вклучуваат три ноќевања и спомени за цел живот, покрај автомобилот и ексклузивниот часовник. Престојот е, се разбира, со сите вклучени удобности, а оброците се нудат за до осум лица.

Во цената е вклучен и данокот, а откажувањето на апартманот не е дозволено. Сепак, ако сакате да го искористите максимумот од овој пакет, а да не ја поминете Нова Година таму, и тоа е можно, бидејќи датумите се флексибилни, ако ги платите споменатите милиони.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris