Филм за The Beatles: Како временска машина која нѐ враќа во 1969-та

23 декември, 2020
pxl-101123-656-pydbx4g


Објавен е првиот тизер на документарниот филм „The Beatles: Get Back“. Во него има снимка од одличните Битлси додека работат на песната „Let It Be“.

Режисер на овој филм е Питер Џексон, кој е и режисер на „Господарот на прстените“. Ова не е негов прв документарен филм, но тој работеше на реномираниот „Тие нема да остарат“ за Првата светска војна. Тој сепак користеше некои техники од снимањето на тоа дело.

Sean Parker and the Parker Foundation Celebrate Milestone in Medical Research


– Филмот ќе биде од перспектива на мува на ѕидот. Ќе изгледа како временската машина да не враќа во 1969 година. Ќе седнеме и ќе гледаме како одличниот квартет прави музика “, рече Џексон.

Members of the Beatles pose in Tittenhurst Park
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber