Ако мислите дека имате лоша свекрва погледнете го ова: Ви се верува ли дека некој може да се однесува вака?

28 ноември, 2020
BeFunky-collage-1-18

Жената на видеото откри дека не се согласува со својата свекрва од повеќе причини, пред се од нарцисоидноста и мешањето во воспитувањето на децата. Во моментот кога луѓето ќе дознаат дека ќе добијат внуче, обично е исполнет со среќа и позитивни емоции, но една Американка покажа како нејзината свекрва реагирала на вестите. Имено, свекрвата кога го видела ултразвукот на нејзиниот нероден внук, наводно разочарано погледнала и дури се преправала дека повраќа. Но, на социјалните мрежи таа покажа сосема друга страна и кога се роди нејзиниот внук напиша колку е сладок.

@ollieoooop

Yes she ACTUALLY gagged and then pretended I simply ✨wasn’t pregnant✨ #toxicinlawcheck #monsterinlaw #momsoftiktok #narcissist #mil #wivesoftiktok

♬ original sound – martyna

Таа тврди дека не станува збор за недостатоци, туку за неприфатливо однесување. „Користењето солзи за манипулирање со членовите на семејството и контролирање на секој аспект од животот на децата откако ќе се венчаат и ќе го добијат своето семејство и ќе живеат во нивните домови, не е нешто што доаѓа со возраста“, рече таа во една од снимките.


Семејството одлучило да го ограничи времето што децата го поминуваат со својата баба, особено откако ги загрозила. Имено, таа ги покани својот син и новородениот внук да ги посетат, иако мораше да биде во самоизолација. Дури и нејзиниот син беше шокиран од ова барање и и рече дека повеќе нема да доаѓа на посета толку често.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi