БЕШЕ УБАВА! Луѓето не веруваат како изгледала жената со најголеми јаболчници на светот пред ботокс! (ФОТО)

22 ноември, 2020
убава

Моделот на Инстаграм со „најголемите образи на светот“ на старите фотографии изгледа сосема поинаку, а многумина не можат да поверуваат дека станува збор за иста личност.

Анастасија Покречук, 30-годишна девојка од Киев, која неодамна стана вирална поради образите, имаше витко лице и виткана коса во дваесеттите години, пред да потроши повеќе од 3.000 евра за полнила.

Првите инјекции на лицето ги доби на 26 години и оттогаш не запира. „Можеби мислите дека моето лице е преголемо, но мислам дека е премало, треба наскоро да се освежам“, рече Украинецот, пренесува The Sun.

Анастасија вели дека повеќе не знае ни колку процедури имала на лицето, а фотографиите од нејзината трансформација ги споделува со повеќе од 230.000 следбеници на Инстаграм. Таа исто така откри како примала бројни пораки на омраза, но не им обрнала внимание.

„Луѓето ми рекоа дека сум грда кучка и дека треба да се убијам, но јас само се смеев и го игнорирав тоа“, вели таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi