Бизарен ТикТок хит: Спонзорушите ги покажуваат своите подароци и се рекламираат преку разглас!

18 октомври, 2020
sponzorusa


Апсолутен хит на ТикТок последните денови се спонзорушите! Причината зошто тие влегоа во центарот на вниманието кога „не е ништо ново“ е нивното фалење со фактот дека излегуваат со мажи за 200 долари! “Дали тој сè уште ќе плати за мојата вечера и пијалоци покрај она што веќе ми го плаќа?! Девојки, не бидете луди”, советува една од нив.

Други само покажуваат што добиле…

А трети јавно преку разглас бараат спонзор со јахта

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum