ЦЕЛ СВЕТ ПЛАЧЕ ОД СМЕА ЗАРАДИ ОВОЈ ТАТКО: Еве зошто некои работи едноставно не се за мажи! (ВИДЕО)

17 ноември, 2020
мази

Џон Механ ги насмеа сопругата, ќерката и целиот интернет со својата мала несреќа. Овој татко решил да стави црна маска за лице со активиран јаглен за да ја нахрани кожата, но на крајот завршил со болка бидејќи не можел да ја извади.

Тој ја замолил сопругата да му нанесе маска, но таа одбила. Тој реши да стори тоа самиот, но не знаеше дека оваа излупена маска не е за над веѓите и усните. Бидејќи не можеше едноставно да ги извади, ги повика сопругата и ќерката на помош, а тие не можеа да се смеат, пренесува Мирор.

“Сопругата не сакаше да ми стави маска, па решив сам. Ми рече да ја ставам насекаде, освен над моите очи, како требаше да знам да не ја ставам на веѓите и усните?”

Мајката и ќерката се смееја и му помогнаа на Џонда ја отстрани маската од целото лице, а тој се пожали на неверојатна болка кога ја извади маската.

“Останаа неколку влакна, но сè друго ми излета од лицето заедно со маската. Ако жените навистина го поминат ова заради убавина, повеќе би бил грд отколку да го повторувам”, заклучи тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi