ЦЕЛИОТ ЖИВОТ ЈА МРАЗЕЛА МАЈКА И БИДЕЈЌИ И ГО СПРЖИЛА ЛИЦЕТО! После 30 години, ја дознала ВИСТИНАТА, ова е НАЈТАЖНАТА ПРИКАЗНА НЕКОГАШ

5 ноември, 2020
Annotation 2020-08-20 202905

Тажна приказна за жената која од раѓање била осудена на страдање

До пред неколку години, Ени Прајс (34) од Сари доживувала само страдање и непријатност заради лицето.

Кога имала четири месеци, таа речиси изгорела во пожар. И било кажано дека нејзината мајка се обидела да ја убие, но за чудо преживеала. Како што може да се види на сликата, нејзиното лице било уништено повеќе од 90 проценти.

Сепак, пред четири години, таа одлучи да се справи со своето болно минато и да утврди еднаш засекогаш дали нејзината мајка сакала да ја запали или не. Потоа дознала дека нејзината мајка всушност се обидела да ја спаси додека пожарот беснеел во возилото. Тоа многу ја погодило. Плачела со денови.

„Бев надвор од себе. Кога сте мали и растете, ги земате сите приказни здраво за готово. И јас се држев до официјалната верзија, дека мајка ми сакала да ме убие “, вели Ени.

Ени живеела со нејзината мајка и нејзиното момче во караван во кој избувнал пожар кога имала четири месеци. Тпа го знаела. Но, таа никогаш не дознала како се спасила. Само знаела дека нејзината мајка избегала од местото на настанот, по што изгубила трага, пренесува San.

„Децата ме прашуваа зошто моето лице е такво и зошто нивната баба е такво чудовиште. Ме мачеше тоа прашање, па затоа почнав да истражувам. Дојдов во полициската станица во тој дел од земјата каде што живеев, како и во противпожарната станица. По многу „чешлање“ досиеја, полицаецот ми откри дека мајка ми, всушност, ме спасила таа вечер. Таа била близу до пожарот. Влетала во возилото и ме извлекла. Нејзината рака горела. Тогаш изгубив и еден прст. Таа немала што да ми обвитка околу главата, па лицето ми настрадало “, вели Ени.

Потоа Ени отишла во противпожарната служба каде дознала дека Џон Бејкерс, кој го изгаснал пожарот, сега е во пензија.

„Тој ми кажа сè. Дека сите плачеле кога виделе дека сум останала жива, како и дека тој не верува дека мајка ми сакала да ме запали, дека е добра жена “.

После неколку години, истрагата покажа дека причина за пожарот е неисправна инсталација, но таа изгубила трага од нејзината мајка. Всушност, таа дури и не сакала да знае каде е или воопшто е жива.

„Утврдено е дека мајка ми побегнала од страв кога ме спасила. Веројатно мислела дека ќе ја обвинат за убиство. Никогаш повеќе не ме виде. Не знам зошто. Бидејќи момчето на мајка ми беше црно, јас се родив со потемна боја на кожата, и тоа не беше време кога можев да растам со бело семејство. Бев посвоена од црно семејство. Бев опкружена со љубов и им благодарам бескрајно за тоа. Мајка ми починала во меѓувреме, така ми рекоа, но никогаш не ме интересирало за неа. Едноставно верував дека таа е зло, а воопшто не било така“, рече Ени Прајс, денес успешен фитнес тренер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi