ДЕВОЈЧЕ ОД 5 ГОДИНИ РОДИЛО ДЕТЕ: Таа му кажала сè на својот син, но од останатите ја криела страшната вистина!

22 август, 2020
Annotation 2020-08-22 002909

Шест недели подоцна, на 14 мај 1939 година, Лина официјално стана најмладата мајка

Во пролетта 1939 година, еден пар од Перу ја однел нивната ќерка Лина (5) кај д-р Џрард Лозда

* Тие немаа идеја дека тој ќе им рече дека девојчето е во седмиот месец од бременоста

* По прегледот, изјавил дека репродуктивните органи на Лина се целосно развиени

Шест недели подоцна, на 14 мај 1939 година, Лина официјално стана најмладата мајка во историјата на медицината.

Нејзиниот син тежел 2.700 грама и бил во одлична здравствена состојба. Тој го добил името Герардо по лекарот што ја породи мајка му. Состојбата на Лина во детската гинекологија се нарекува „предвремен пубертет“, што се јавува кога телото на детето прерано достигнува сексуална зрелост.

Ова често се случува кога има абнормалност во мозокот, што испраќа сигнал до хипофизата за да започне процесот на пубертет. Наскоро, приказната за Луина стана сензација низ целиот свет и почна да се зборува за тоа како Лина забременила.

Нејзиниот татко наскоро бил уапсен под сомнение дека ја силувал ќерка си, но набргу бил пуштен на слобода поради недостиг на докази.

Во еден од полициските извештаи е наведено:

„Во тој период, честопати се организираа фестивали во селата како тоа на Лина, кои завршија со оргии, каде силувањата не беа странски“.

Но, дали овие фестивали навистина се одржувале и каде останува непознато. Лина никогаш не откри која е таткото на нејзиното дете. Малиот Грардо порасна со чувство дека Лина е негова постара сестра, сè додека таа не му го открила вистинскиот идентитет кога наполнил 10 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris