Девојката ја прашаа што става во уста, но не голта, нејзиниот одговор од 18+ стана хит!

26 октомври, 2020
ус

Оваа девојка на британското семејно шоу Семејно богатство ги остави гледачите без зборови по неочекуваниот одговор од 18+ на едно прашање.

Каш Попат (23) од Хароу ги насмеа гледачите и водителот на шоуто кога побрза да одговори на прашањето да каже нешто што ќе стави во уста, но не голта.

Очекуваниот одговор беше многу поневин од оној што го имаше на ум студентот на универзитетот Дурам, а најмногу резултати даваа одговори како што се четка за заби и паста за заби.

Видеото можете да го погледнете ТУКА!

Иако продукцијата на шоуто ја цензурираше нејзината реакција, зачудената реакција на публиката и водителот ги натера гледачите да поверуваат дека таа го изговорила зборот „дик“, а нејзиниот брат Рохан подоцна го потврдил тоа, пренесува Дејли меил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum