Е ова е СРЕЌА! Ја чистеше машината, а КОГА ВИДЕ ШТО Сѐ ИМА ВНАТРЕ, ги повика сите соседи да ги почести! (ФОТО)

3 декември, 2020
138149_masina01-shutterstock_f

Жената која ја чистеше старата машина, беше многу изненадена кога, меѓу другото, пронајде куп банкноти внатре.

Лана Кели од Кливленд на Facebook им порача на луѓето дека треба да ги отворат машините кои не работат пред да ги фрлат, а со фотографија покажа што најде во своја.

Нејзината објава стана хит, а многумина се пошегуваа дека ваквиот пронајдок ќе им помогне во сегашната ситуација. „Ми требаат тие пари“, „Еј, тоа беше мојата стара машина“, се само некои од реакциите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi