Една жена го пробува сендвичот на нејзиниот сопруг секое утро веќе 40 години: Причината ги разнежни многумина!

11 декември, 2020
8ceb17faf2803e4e2c15

Во текот на изминатите 40 години, Трејси Хауел ќе земаше по еден залак од ручекот на нејзиниот сопруг секој ден, пред тој да оди на работа.

Нејзиниот гест има посебно значење, а кога го сподели објаснувањето на социјалните мрежи, омекна многумина.

– Клифорд и јас сме во брак скоро 41 година и од првиот ден му подготвував ручек. Повремено ќе му се придружував на работа и ручав со него. Еднаш ми рече дека неговиот ручек има подобар вкус кога ќе го сподели со некој што го сака – го започна своето објаснување Трејси.

 | Autor : Facebook

Така, едно утро го гризнав неговиот сендвич, за да може секогаш да ручам со него, дури и кога ние не можеме да ручаме заедно, и да му го разубавам денот.

Неколку илјади луѓе беа воодушевени од нејзиниот гест.

– Ова е навистина посебно. Имате брак што може да биде пример за секого – ова е само еден од многуте коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi