Го шокираше целиот свет! Оваа ситна русокоса може да изеде повеќе од 5 камионџии заедно! (ФОТО)

1 јули, 2020
rusokosa 1

Можеби звучи бизарно и неразбирливо, но видеата каде блогерите јадат огромни количини на храна и предизвици од сличен вид се исклучително популарни на YouTube и бројат милионски прегледи…

Во секој случај, многу блогери се насочија во тој смер и честопати поставуваат видеа во кои консумираат висококалорична храна во значителни количини, а истото го стори и 26-годишната Кејт Ованс.

Популарната британка, позната по тоа што одговара на неверојатни предизвици кога станува збор за храна, неодамна се победи самата себеси. Имено, таа го овековечи моментот кога за ручек изеде популарен оброк за брза храна – риба и помфрит, но во количина за семејство од пет!

Таа внесе повеќе од 4.000 калории во само еден оброк, а сето тоа беше придружено со огромна чаша пиво. Да звучи уште поневеројатно – таа изеде сè за само половина час!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris