Го сруши ТикТок! Мажите со нетрпение чекаат ново видео: Убавата Сара обожава да вежба ТОПЛЕС (ВИДЕО)

19 октомври, 2020
Untitled-89

Кадрите со оваа девојка во главна улога се апсолутен хит на апликацијата

Убавата и сексипилна Сара Ен ја следеа десетици илјади луѓе на Инстаграм и Јутјуб, а тој број беше неверојатно зголемен кога таа започна да вежба топлес.

Во еден пост, Сара истакна дека се чувствува попријатно и поприродно без ништо на себе, што воодушеви огромен број мажи.

@sarah.annne

I’m seeing a lot of men controlling women trends lately so I think today’s a great day flip the message ☺️✌🏻✨ #girlpower #fyp #beyou

♬ LIZ SANCHEZ FOCUS TRANSITION – L I Z S A N C H E Z

Така, една од нејзините снимки е погледната дури 9,3 милиони пати, а другите не заостануваат многу. На „посилниот“ пол особено му се допаѓаат вежбите на Сара кога се врти околу гредата и решетките.

„Не гледам што е проблемот со топлес. Ако мажите можат дури и да вежбаат во паркови без маици, зошто да не и ние жените“, вели 21-годишната убавица од САД на општо задоволство на мажите.

@sarah.annne

Reply to @aaronmj3 I find men’s chests to be incredibly attractive/distracting as you see mine. The difference is, you’re not expected to be modest.

♬ original sound – sarah

„Ти си она во што веруваш, а ако го слушаш друштвото кое однапред ти дава слаба позиција, тогаш и тоа си“- додава таа.