Го стави мобилниот телефон во задниот џеб и ги сними реакциите, резултатот е смешен!

27 октомври, 2020
rez

За целите на експериментот, таа носеше краток топ и тесни панталони за да се осигура дека задникот ќе дојде до израз.
Алексас Морган, 24-годишна сензација на Инстаграм, позната по своите занесни облини, спроведе експеримент за да тестира колку мажи ја измеруваат во текот на денот.

Го ставила својот мобилен телефон во задниот џеб од панталоните и ги запишала изразите на лицето на мажите кои ја мереле од позади.

„Сакам да видам колку момци се вртат за мојот задник“, рече Алексас во видеото и го започна експериментот. Како што можеше да претпостави, десетици момци се свртеа да ја следат.

Некои дури кимнаа со одобрување, додека други ја отворија устата колку што им се допаѓаше изгледот.

Нејзиното видео стана вирално со повеќе од три милиони прегледи и 120.000 лајкови. „Која е твојата омилена реакција?“, Ги праша Алексас своите придружници и се чинеше дека последниот млад човек победи.

„Дечкото ја сврте главата 180 степени за да види“, „Последното момче го скрши кичмата само за да погледнам“, „Последното ме расплака“, напишаа во коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum