Хит на месецот: Бебе прозборе и веднаш ОПЦУ! Мајката остана без текст (ВИДЕО)

6 декември, 2020
bebac

Жената се прашуваше цел ден што му згрешила на Бога за да го запомни првиот збор на бебето по најлошото

Шарлот Хазел од Брајтон едвај го чекаше денот кога нејзиниот четиримесечен син Рубен ќе го каже првиот збор.

„Што и да рече ќе биде одлично“, си помисли, иако знаеше дека е рано за тоа.

Сепак, дури и во своето лудило, таа не можеше да претпостави дека првиот збор на Рубен ќе биде нешто безобразно.

Шарлот се обиде му укаже, велејќи дека има нешто на лицето кога бебето мртво ладно прошепоти малку погласно – „F**k off“.

„Едноставно, тогаш го забележавме. Не знам што навистина сакаше да каже, но ме o****a “, рече мајката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris