Instagram те шпионира и ти го дозволуваш тоа! Нови правила предизвикаа СКАНДАЛ ВО СВЕТОТ!

21 декември, 2020
insta

Популарната пејачка Мадона на својот Инстаграм објави видео во кое вели дека повеќе нема да имаме приватност на Инстаграм, за што се зборува во светот со денови.

Почнувајќи од утре, новата политика за сајбер надзор на Инстаграм му овозможува на Марк Цукерберг да ве шпионира вас и вашето семејство, да ги украде вашите најинтимни тајни и да ве гледа како ги почитувате владините мандати преку сите ваши уреди – вклучително и вашиот телевизор – и да ги продава вашите податоци на владата или индустријата, или казни за непослушност – рече Мадона во видеото, а потоа додаде:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi