Како да станете Џејмс Бонд во 5 чекори!

1 ноември, 2020
1583413249_In-what-order-to-watch-James-Bond-movies


Дијаманти на папокот на Хали Бери, тркалајќи се во купе додека возот минува низ Југославија, Џејмс Бонд е апсолутно неодолив! Сакате да ги освоите жените како најпознат шпион во Велика Британија? Ништо полесно, следете ги нашите упатства:


1. Самоуверен

Бонд гледа право во очи. Не трепнува. Со исправен грб и вовлекување на стомакот. Тој стрела со поглед. Што си мисли – никој не знае. Значи, самоуверен. Без едноставни коментари, намигнување и многу приказни. Висината не е доволна за мажот да стане самоуверен.

2. Појава

Тој е секогаш совршено облечен. Костумот го прави човекот. Не штеди. Нема изговор за стуткана кошула. Особено нема изговор за тесна кошула. И заборавете на тесните панталони како машки хеланки. Уф

3. Пари

Бонд секогаш има пари. И добар автомобил. Потрудете се и заработете пари.

4. Алкохол

Не пие чај од камилица, сака да пие, но никогаш не е пијан. Има мерка.

5. Возбудлив

Жените сакаат мажи кои можат да ги насмеат. Жените ги сакаат мажите од акција. Во ниту еден филм Бонд не седи пред ТВ, а камоли да гледа објави на социјалните мрежи. Внимателно изберете го местото за акција, а единственото правило што треба да се следи е шпоретот – ако нешто се готви, исклучете го.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi