Кажете ни што сте во хороскопот, а ние ќе ви кажеме каде грешите во врските!

12 ноември, 2020
hor

Овен
Бегате веднаш штом ќе ви здосади или кога ќе се чувствувате „заглавени“.

Бик
Кога ќе сретнете прилично стабилен партнер, покрај тоа кога ќе се чувствувате пријатно, постепено почнувате да влегувате во хибернација. Не би имал ништо против да останете засекогаш во оваа состојба, но на вашиот партнер веројатно ќе му биде многу досадно.

Близнаци
Ја уништувате вашата врска самостојно, дури и кога сè оди добро. Тоа е исто како да имате злобен близнак, кој намерно создава проблеми. Зошто? Никој не знае.

Рак

Од една страна ви треба внимание од некој што ќе ве сака и ќе ве наградува со комплименти, а од друга страна сакате сите да ве остават сами. Сакате да ви бидат дадени и двете, што е многу досадно за секој што се обидува да се справи со вас.

Лав
Не само што сте сигурни дека сите ваши идеи се генијални, туку едноставно сакате да им командувате на луѓето, затоа што верувате дека нема подобри решенија од оние што ги нудите.

Девица
Вашиот најголем недостаток е перфекционизмот и фактот дека го сметате за ваш најголем квалитет. Пронаоѓањето недостатоци кај вашиот партнер не е само хоби, тоа е ваш повик.

Вага
Вие сте толку отворена и дружеубива личност што понекогаш заборавате на личноста со која се дружите.

Шкорпија
Ви се чини дека покажувате вистинска посветеност и безусловна љубов кон партнерот, но всушност сте многу љубоморни и посесивни. Тоа е она што го тврди астрологијата, а не ние.

Стрелец
Ве интересираат премногу работи и затоа често го занемарувате партнерот. Секогаш занимавајте се само со оние работи што ве интересираат.

Јарец
Сакате да работите напорно за да ги постигнете своите цели, но често заборавате да се опуштите и да му дадете внимание и нежност на вашиот партнер, кој сака само да ужива во животот.

Водолија

Сакате да шармирате други луѓе и да ги натерате да се заљубат во вас, дури и ако не планирате ништо повеќе со нив од пријателството.

Риба
Кога станува збор за кавги, претпочитате да се тргнете настрана и да чекате додека сè не се реши. Ова е причината зошто вашиот партнер понекогаш е заморен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi