Ќебапи, ајвар, па ШОК!: Србин и дал да проба ракија на сопругата од Америка, погледнете ја нејзината реакција

30 октомври, 2020
Vldislav-Mea-Milanovic

Владислав и Меа Милановиќ се полн погодок на Јутјуб! Србинот Владислав и Американката Меа се во брак веќе некое време, а нивните животи и видеа ги следат над 300.000 луѓе.

Нивното најпопуларно видео е она во кое Меа пробува традиционални српски јадења, оценувајќи го вкусот на секој гастрономски специјалитет.

Шопска салата многу и се допадна и беше воодушевена од вкусот на плескавицата, додека ќебапите не поминаа особено добро, па ги оцени со осум.

Сепак, најинтересниот дел од видеото е кога Владислав ќе и даде чаша ракија, а нејзината реакција ги насмеа сите, вклучително и него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum