Која е мајката, а која ќерката? Видео од две русокоси целосно го збуни целиот свет! (ВИДЕО)

18 септември, 2020
БЛИЗНАЧКИ

Воодушевените следбеници немаат начин да ги препознаат вистинските улоги

По многуте коментари кои ги добиваше во последно време за нејзиниот совршен изглед, но и за тоа колку е убава и згодна нејзината ќерка Медисон (16), Стејси Смит (41) реши да се забавува на TickTok.

Стејси, на кого по природа и дадоа неверојатно младешки изглед, постави едноставно прашање во видеото на апликацијата – која е мајката овде, а која ќерката?

@stacie_smith03

Hopping on this trend. Dripping in sweat while we do it. 🥵#fyp #momsover40 #TooManyShoes #taylorswift

♬ Love Story Discolines – EthanIsHung

Стејси и Медисон јасно ги збунија гледачите, бидејќи на прв поглед, не можете да погодите кој е кој. Поради тоа, снимката имаше повеќе од милион прегледи првиот ден по објавувањето.

Мајката и ќерката не само што ги збунија таму, туку и тие почнаа да го прават тоа во следните снимки, облекувајќи се на идентичен начин.

„Чекав мајка ми да влезе во кадар, а потоа сфатив дека таа е таму цело време“, беше само еден од коментарите на воодушевените следбеници на „ТикТок“.