Користејќи стап и кал, направија куќа и базен среде џунглата: Овие луѓе се неверојатни! (ВИДЕО)

19 јуни, 2020
ерт

Џунглата е навистина прекрасно место за оние кои се навикнати да живеат таму. Опстанокот воопшто не изгледа тежок, кога се гледа од страна. Имено, овие двајца момци, само со помош на стап и кал, направија куќа со базен за целосно уживање!

И ова не е прв пат. Овие момци работат чуда во џунглата, како базени, подземни простории, подземни базени, а сите користат само стап и кал.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi