КОЗА ОДИ ВО ГРАД, за што станува збор тука? Видео за неверување – животно кое оди по улицата како ЧОВЕК!

24 ноември, 2020
коза

Во Телвара, Индија, е снимена коза што оди на две нозе.

Во образложението на видеото, кое трае 25 секунди, се вели дека станува збор за посебен вид коза што локалните жители ја обучиле да ги имитираат.

Се чини дека мажите од видеото не се едни од нив, бидејќи збунето гледаа на оваа сцена!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi