Лева рака, десен џеб: Вака изгледа професионална кражба на чевли во бутик (ВИДЕО)

15 септември, 2020
жена

Како што може да се види на видеото, таа го искористи моментот на невнимание на продавачката, долго ги гледаше чевлите, се сврте да види дали има некој и конечно ги стави патиките во чантата.

Сè се случило на улицата Ферхадија, во продавницата чии сопственици го пријавиле случајот во полиција, а овој пат апелираат до сите што ја препознаваат жената да ја пријават во полиција. На оние што препознаваат и пријавуваат, сопствениците нудат вредна награда.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi