Меган за малку ќе заплачеше пред камерата: Зборуваше за своето бебе!

25 ноември, 2020
меган

МЕГАН МАРКЛ скоро плачеше за време на едно интервју минатата година, а во признание за спонтан абортус, таа откри дека се сеќава на тој момент кога лежеше во болнички кревет ова лето.

Интервјуто за кое зборуваше Меган се случи во 2019 година и во него таа зборуваше за тоа како се справува со мајчинството и јавниот интерес за нејзиниот живот. Таа разговараше со новинарот Том Бредби во Африка.

Ја праша во еден момент дали е добро. Меган тогаш застана и едвај ги задржа солзите.

Погледнете го целото интервју!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi