МИСЛИТЕ ДЕКА СТЕ ВИДЕЛЕ БЕСНА ЖЕНА? Тогаш погледнете го ова видео, таа скрши 500 шишиња вино! (ВИДЕО)

4 декември, 2020
854361_vino_ls


Пишете ни во коментарите, дали мислите дека е под дејство на алкохол?


Мора да погледнете видеото од оваа жена како крши шишиња вино. Станува збор за мала работилница во Англија, а бесната жена реши баш нејзе да ја уништи. Или барем целото вино што го има.

Земаше едно по друго шише и го кршеше на подот, сè додека имаше сили и сè додека во продавницата не снема вино. Според проценките, таа скршила дури 500 шишиња за само 5 минути.

Погледнете го видеото:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi