Младоженецот ја удрил невестата со нога во глава: „Еве како ни ја уништи свадбата…“

24 ноември, 2020
cbad269e-7d04-4ede-8f94-142adc7d6d54


Една невеста на ТикТок се пожали дека нејзиниот сопруг ја уништил нивната венчавка со кореографија што ја смислил. Додека таа седеше на стол и танцуваше заводливо, тој погрешно ја процени растојанието и ја удри со нога по главата. „Како мојот сопруг ни го уништи денот“, напиша корисникот на „Тикток“, Гауд Сквад. Видеото брзо стана вирално, а оние што го погледнаа беа изненадени.

@gaudsquad

Reply to @tigervibe sooo I cried for a bit and he felt insanely bad but it was fine because we ended up partying until 8 am with our best friends

♬ original sound – The Gaudettes
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi