Момчето било со својата баба цел ден, а кога се вратилo и го виделo својот брат близнак… ВИДЕО КОЕ СИТЕ ГИ ОСТАВИ БЕЗ ЗБОРОВИ

24 октомври, 2020
385670_beba2_f

Многумина би се согласиле дека нема ништо поубаво од изразот на лицето на бебето на кое може да се видат најчистите емоции без двоумење.

Во овој случај, станува збор за браќа близнаци. Како што наведува нивната мајка, еден од нив бил со својата баба цел ден, а кога се вратил дома и го видел неговиот брат кој е ист како него, изразот на лицето ги воодушевил сите.

Погледнете!

@juliajenson16

Isaac was at grandmas all day and forgot he had an identical twin by the time he came home…. 😂😂 #identicaltwins #brothers #twinmom

♬ original sound – Julia
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum