На овие хороскопски знаци можете да им го доверите и животот! Никогаш нема да ве изневерат

20 јули, 2020
ерерње

Шкорпиите гледаат сè црно и бело – и затоа, ако им кажавте нешто со доверба, можете да бидете 100% сигурни дека тие ќе ја чуваат тајната подобро отколку вие самите. Интроспективен, тивок и мистериозен Шкорпија никогаш нема случајно да ја каже вашата тајна пред другите. Овој посебен воден знак ќе фрли трња и камења пред сите други за да ја заштити вашата тајна. Ако треба да му верувате за вашите најинтимни работи на некого, тогаш тоа е дефинитивно Шкорпија.


Залудно не се вели – молчи како риба. Бидејќи тие се такви, тивки, повлечени и способни да чуваат тајни. Тие се чувствителни и тоа ги наведува да ја третираат вашата тајна со претпазливост како големо богатство. Градат голема тврдина околу тоа и ќе истражуваат со години вешто да го чуваат она што им е доверено. Тие се добри слушатели и советници, така што можете да им ги доверите вашите најинтимни тајни.

Лавовите се еден од најлојалните знаци на хороскопот. Тие се сигурни и нивните искрени пријатели секогаш можат да сметаат на нивната дискреција. Лавовите се малку погрешно обележани како само-опседнати, кога всушност се свесни за себе и за нивните квалитети и соодветно на тоа ги бараат и ценат своите пријатели. Ако сте нивни пријател, тоа значи дека сте ценети и бидете сигурни дека вашите тајни ќе останат безбедни, какви и да се.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi