НАЈСТРАШНОТО ВИДЕО КОЕ КРУЖИ ПО СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ! Трае само 15 секунди – НЕ ГЛЕДАЈТЕ ако сте плашливи! (ВИДЕО)

25 октомври, 2020
snimak

Не, навистина.

Видеото од ТикТок стана вирално на Твитер неколку месеци откако беше објавено на ТикТок.

Во пресрет на Ноќта на вештерките, видеото чиј застрашувачки крај изненади многумина, стана хит, а многумина признаа дека се исплашиле иако биле подготвени на нешто страшно.

Видеото првично беше објавено во мај на ТикТок и досега собра над 20 милиони прегледи на таа платформа.

„2020 година во еден ТикТок“, пишува тој покрај снимката.

  Значи, крајот е навистина морничав – вие гледате на вашата одговорност и не е за оние со слабо срце:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum