Не наседнувајте на овие трикови: Погледнете што сѐ жените ставаат во пантолоните за задникот да им изгледа подобро

26 септември, 2020
BeFunky-collage-3-8

Многу жени очајно сакаат да имаат подигнат и крупен задник како Ким Кардашијан, а овој совет наводно ќе им го поштеди макотрпниот тренинг во теретана. Во најновиот луд тренд на социјалните мрежи, луѓето под нивни фармерки носат градници за да го добијат задникот што го има Ким Кардашијан. Една девојка објави духовито видео на кое се гледа како го крева задникот со градник и собира 300.000 прегледи.


Заборавете на салата за вежбање, вака гледате резултати во секунда. Иако ова е очигледна шега, некои девојки очигледно ќе го испробаат овој совет.