Неделен хороскоп: Рибите загрижени за иднината, Јарците ќе запознаат нова личност која ќе ги воодушеви!

11 октомври, 2020
хор

ОВЕН

Задоволни сте од приливот на финансиски средства. Работата не оди глатко, но не се откажувате лесно. Упорни сте во намерата да ги надминете проблемите. Не сте исполнети со врска. Кризата е толку силна што дури размислувате и за раскинување. Ја изгубивте вербата дека врската може да се поправи. Во областа на здравјето, нервите се прилично чувствителни.

БИК

Благодарение на финансиската добивка, се чувствувате безбедно. Задоволни сте од ситуацијата на работа, како од соработката со колегите, така и од развојот на бизнисот. Емотивно сте задоволни. Имате тенденција да направите мали проблеми за вашиот партнер од jeубомора. Во областа на здравјето, постојат проблеми каде превенцијата е невозможна: страдате од алергии.

БЛИЗНАЦИ

Не можете да најдете заеднички јазик со вашите соработници. Сите сте тврдоглави и замислувате дека вашата сопствена идеја е најдобрата. Поради ваквиот став, нема значителен напредок на работата. Задоволни сте од односот со вашиот партнер. Поминете заедно опуштено во семејна, опуштена атмосфера. Во областа на здравјето, постојат хронични проблеми со коските.

РАК

Кога станува збор за работата, покажувате голем ентузијазам. Верувате дека проблемите можат да се решат и за време на преговорите успевате да најдете решение што одговара на вас и на другата страна. Незадоволни сте од емоционалната сфера, без разлика дали сте официјално сами или имате партнер кој ви се чини далечен. Обрни внимание на вашата исхрана.

ЛАВ

Вие не успевате да ги решите деловните проблеми. На работното место постои лоша атмосфера поради лоши резултати. Ниту една личност не сака да преземе одговорност за тоа. Не ве интересира другата половина и дури не ве интересира како се чувствува другата страна. Кога станува збор за здравјето, се чувствувате слабите поради недостаток на физичка подготвеност.

ДЕВИЦА

Задоволни сте од приливот на финансиски средства, и незадоволни од заминувањето од колегите. Навикнати сте на ситуацијата на работа никогаш да не е идеална. Не сте сигурни што да направите со вашиот партнер. Тој ве разочара, но се чини дека искрено му е жал за тоа. Во областа на здравството, притисокот нема да биде стабилен.

ВАГА

Имате впечаток дека работите премногу напорно. И покрај паузата, задоволни сте од постигнатите резултати. Незадоволни сте од емоционалната сфера. Комуникацијата со партнерот е полна со недоразбирање, менување и повторување на истите приказни. Не можете да ги надминете проблемите. Вашето здравје е одлично, освен што сте уморни.

ШКОРПИЈА

Фрустрирани сте од ситуацијата на работа. Упорни сте, вложувате максимум и повторно нема резултати. Вие не гледате излез. Врската со брачниот другар не е најдобра. Двајцата сте тврдоглави и упорни во сопствените ставови. Додека не научите да се слушате едни со други, тешко дека врската ќе се подобри. Вие сте лошо расположени.

СТРЕЛЕЦ

Вие сте комуникативни, енергични и сугестивни. За време на состаноците и преговорите ги постигнувате сите ваши цели без многу проблеми. Ја напуштивте емоционалната сфера. Немате волја да барате нов партнер или да ја поправите врската со сегашниот. Се чувствувате добро, иако постои можен проблем со спиењето, т.е. несоница.

ЈАРЕЦ

Ограничените финансии влијаат негативно на вашата деловна мотивација. Треба соодветно да бидете платени за вашата работа. Во спротивно се чувствувате лошо. Meetе запознаете нова личност. Вие сте воодушевени од нејзиниот начин на размислување, стабилноста што таа зрачи и прагматизмот. Кога станува збор за здравјето, нервите се чувствителни.

ВОДОЛИЈА

Не можете да најдете заеднички јазик со вашите колеги. Дополнително ве иритира што одеднаш сте префрлени од еден во друг проект. Емотивно сте задоволни. Покажувате доза на jeубомора, а вашиот партнер мисли дека е прилично слатка. Во областа на здравјето, можни се промени во расположението.

РИБИ

Незадоволни сте од ситуацијата на работа. Вие сте многу загрижени за недостаток на пари. Вие сте загрижени за иднината. Имате впечаток дека новата работа е најдобро решение. Задоволни сте од емоционалната сфера. Разбирањето на вашиот партнер и неговата поддршка ви значи многу. Настаните од работата се рефлектираат во областа на здравството. Вие сте лошо расположени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum