НЕОБИЧЕН БОЖИЌЕН ПОРАРОК ​​ОТКРИ СЕМЕЈНА ТАЈНА СТАРА 30 ГОДИНИ: „Кога побарав објаснување од мајка ми, завладеа мртва тишина“

28 декември, 2020
shutterstock_1869366898

Момче ѝ купило на девојката комплет ДНК-тест, дури и не замислувајќи дека неговиот потег ќе ја отвори кутијата на Пандора

Маж кој реши да ѝ подари уникатен подарок на својата девојка за Божиќ, многу брзо горко се покаја. Неименуваното момче ја сподели својата погубна приказна во објава на форумот за совети за односи, надевајќи се дека луѓето ќе имаат неколку мудри зборови да му помогнат.

Тој објасни дека на девојката ѝ купил подарок комплет ДНК-тестирање, а наводно нејзините родители му го дозволиле тоа. Кога девојката конечно го отвори својот подарок и реши да го испроба, на изненадување на неа и нејзиното момче, беше откриена семејна тајна стара 30 години, пренесува Mirror.

Мајката првично негираше сè

Мажот објаснил дека ѝ дал подарок порано, а резултатите ги добила непосредно пред Божиќ. Сè изгледаше нормално се додека девојката не забележа дека на списокот на членови на нејзиното семејство пишува „полусестра“. Ова ја збунило бидејќи не знаела дека има полусестра и реши да испита сè.

Ја повикала мајка си да побара објаснување, но првично негирала сè. Сепак, на крајот открила за што станува збор.

Нејзината мајка и рекла дека таа и нејзиниот сопруг биле на кратка пауза во еден момент од нивната врска, за кое време се поврзала со нејзиното поранешно момче, со кое останала бремена. Поради времето што го зачнала, знаела дека таткото на девојчето не може да биде нејзиниот сопруг, но таа реши да молчи за сè.

Таткото сè уште не знае ништо

„И така, мојата девојка на 30 години откри дека нејзиниот биолошки татко не е оној што ја воспитуваше“, заклучи момчето. Тој додаде дека мајката ги замолила него и девојката да молчат за сè и да не му откриваат ништо на нејзиниот татко.

„Не е во ред што мајката ја лажела својата ќерка 30 години. Сега треба да биде со својата девојка и да ја поддржува “, напиша еден коментатор. „Се надевам дека твојата девојка ќе му каже сè на својот татко“, рече друг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi