НИКОЈ ОД ГОСТИТЕ НЕ ЈАДЕШЕ ОД ХРАНАТА НА НИВНАТА ВЕНЧАВКА! Невестата и младоженецот влегоа во кујната и тоа што го направија беше ШОК!

29 август, 2020
2310759_screenshot-4_ls

Мелани и Тајлер Тапајна се пар од Кливленд, Охајо и направија нешто што малкумина би го сториле на денот на нивната венчавка.

Можеби и не би го направиле тоа, но поради пандемијата на коронавирусите, нивниот роден град исто така мораше да биде ставен во карантин, па пропаднаа големите планови за раскошна венчавка.


Мелани и Тајлер наместо да се откажат од сè и да ја преместат свадбата во подобро време, организираа мала прослава за најблиските роднини во задниот дел од дворот, а потоа отидоа во локалната кујна за супи.

Целата храна што ја подготвиле за венчавката им ја однеле на бездомниците и им ги сервирале, носејќи венчаница односно смокинг цело време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris