ОВАА фотографија целосно уништи едно СЕМЕЈСТВО! Дали гледате нешто чудно на неа? (ФОТО)

14 ноември, 2020
Kejtlin-Rae-instagram-influenserka

Некои грешки можат скапо да нè чинат

Веруваме дека сите ние барем еднаш на шега сме рекле: „Веројатно повеќе ми веруваш не мене отколку на своите очи?“

Бидејќи навистина, понекогаш треба да веруваме во сопствените инстинкти и она на што сме сведоци, а не во она што некој ни го кажува.

Но, што ако нашите очи навистина нѐ измамат?

Во тој случај, настанува огромен неред што се заканува да ги уништи не само празниците, туку и животот на едно семејство.

Имено, Кејтлин Ре, инфлуенсерка на Instagram, доживеа неверојатен срам, откако ја објави својата фотографија на социјалните мрежи, направена пред елка во Рокфелер центарот.

На прв поглед, се чини дека објавата е целосно безопасна. На крај, што е толку чудно во тоа? Прекрасно облечена девојка, елка, украси

Како и да е, она што ја направи морничава целата ситуација е пораката што ја добила од една девојка, која истакнала дека нејзиниот татко стои зад Кејтлин, со неговата љубовница, пренесува Unilad.

“Ме зафркаваш? Оној зад тебе е татко ми кој рече дека оди на службено патување. Знаев дека е таков! “, Напишала лутата девојка.

Кејтлин беше шокирана кога ја сподели таа порака, како и сите слики од екранот и нејзината фотографија, на Twitter со пораката: „Среќен Божиќ, a јас само што уништив едно семејство со објава на Instagram“

Фотографијата брзо стана вирална, но по некое време, Бруно, момчето кое всушност е на фотографијата со неговата девојка, се огласи.

„Хм, мислам дека направи малку грешка, девојче. „Јас сум на фотографијата и колку што знам, јас не сум татко ти“, истакна Бруно, а ако ништо друго, ѝ олесни Кејтлин, која имаше грижа на совест заради целата ситуација, иако не е виновна за ништо.

После целата оваа збунетост, се надеваме само дека девојчето не создаде проблем во семејството поради фотографијата на која, како што се покажа, не е нејзиниот татко.

Што би направиле ако се најдете во ваква ситуација?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi