ОВАА МАЈКА ЈА ПЛУКА ЦЕЛ СВЕТ: А и вие, кога ќе видите што стори! (ВИДЕО)

14 октомври, 2020
829111_snimak-ekrana-20201014-092902_ls

Погледнете го хит видеото на социјалните мрежи!

Последните неколку дена на социјалните мрежи кружеше видео од дете и родители кои се расправаат околу чаша шампањ.

Имено, на видеото се гледа бебе кое штотуку научило да направи неколку чекори и оди кон чаша шампањ, а неговата мајка која наместо да го држи детето, ја зграпчува чашата во страв да не го истури пијалокот.

Сега се поставува прашањето, дали нашите приоритети за време на пандемијата малку отстапуваат или ова е секојдневна појава кај домаќинствата ширум светот?

Погледнете го видеото во клипот подолу и одлучете сами.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum